CPBank ចូលរួមពិព័រណ៍ការងារ និងផលិតភាពជាតិឆ្នាំ២០១៩ ដើម្បីផ្តល់ឱកាសការងារជាច្រើនដល់យុវជនកម្ពុជា
មហាព្រឹត្តិការណ៍ពិព័រណ៍ការងារដ៏ធំប្រចាំឆ្នាំគឺ «ពិព័រណ៍ការងារ និងផលិតភាពជាតិឆ្នាំ២០១៩» នឹងបើកទទួលស្វាគមន៍ សម្រាប់និយោជក អ្នកស្វែងរកការងារធ្វើ និងនិយោជិក សិស្សនិស្សិត ​ក្នុងការទទួលបានឱកាសការងារជាច្រើនកន្លែង។
ក្នុងនោះផងដែរ ធនាគារ ប្រៃសណីយ៍កម្ពុជា ក៏បានចូលរួមជាមួយទីភ្នាក់ងារជាតិមុខរបរ និងការងារ នៃក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវិជ្ជាជីវៈ ក្រោមកិច្ចសហការជាមួយសហភាពសហព័ន្ធយុវជនកម្ពុជា រាជធានីភ្នំពេញ និងសមាគមរោងចក្រកាត់ដេរ នៅកម្ពុជា (GMAC) ដោយមានរយៈពេល២ថ្ងៃគឺ ថ្ងៃសៅរ៍-អាទិត្យ ទី០២-០៣ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១៩ ចាប់ពីម៉ោង៨ព្រឹក ដល់៨យប់ នៅពិព័រណ៍កោះពេជ្រ។
ក្រៅពីទទួលបានឱកាសការងារល្អៗជាច្រើនកន្លែងពីធនាគារ ប្រៃសណីយ៍កម្ពុជា អ្នកចូលរួមនឹងទទួលបានព័ត៌មានពីសេវាកម្មរបស់ធនាគារ ជាច្រើនដូចជា ឥណទាន បញ្ញើសន្សំ ការបើកគណនី ផ្ទេរប្រាក់ សេវាបើកប្រាក់បៀវត្ស សេវាអេធីអឹម ២៤ម៉ោង និងសេវាធនាគារចល័តដ៏ទំនើប ហើយរឹតតែពិសេសនោះគឺទទួលបានកាដូជាច្រើនតាមរយៈការលេងល្បែងកម្សាន្តងាយៗ។
ដើម្បីទទួលបានឱកាសការងារល្អៗ និងការយល់ដឹងពីព័ត៍មាន និងសេវាកម្មរបស់ធនាគារ ប្រៃសណីយ៍កម្ពុជា សូមយុវជន សិស្ស-និសិ្សត អ្នកស្វែងរកការងារធ្វើ ទាំងអស់ចូលរួមទស្សនា និងកុំភ្លេចយកប្រវត្តិរូបសង្ខេប (CV) មកជាមួយដើម្បីដាក់ពាក្យស្នើសុំ ការងារដោយផ្ទាល់ជាមួយក្រុមការងាររបស់ធនាគារ ប្រៃសណីយ៍កម្ពុជា ដែលកំពុងត្រូវការជ្រើសរើសបុគ្គលិកដើម្បីចូលបំពេញការងារ ។
សម្រាប់ព័ត៍មានបន្ថែមសូមទំនាក់ទំនង មកកាន់លេខទូរស័ព្ទ ​023 260 888 ឬចុច Like គេហទំព័រហ្វេសប៊ុក CPBank ដើម្បីទទួលបានព័ត៍មានរហ័ស។

National Career and Productivity Fair 2019 is the largest Career fair of the year is opens for employers, candidates, employee and fresh graduate students to get many career opportunities.
CPBank joins this Career Fair with National Employment Agency of the Ministry of Labor and Vocational Training in collaboration with the Union of Youth Federations Cambodia and the Garment Manufacturers Association in Cambodia (GMAC) for two days, Saturday-Sunday, November 02nd-03rd, 2019 from 8 am to 8 pm at Koh Pich Exhibition.
In addition, to get career opportunities from CPBank, visitors will receive more information and every banking products such as loans, deposits, account opening, money transfer, convenient mobile banking and especially everyone will get a chance to win the gift with playing games.
Please come and visit our CPBank Exhibition Booth for many career opportunities and every product’s knowledge. Note: Please bring (CV) for a Walk-in Interview.